Cyklinowanie parkietu, podłogi drewnianej i mozaiki

Cyklinowanie podłogi w MB Parkiet

Renowacja parkietu, czyli bezpyłowe cyklinowanie podłogi drewnianej to nasza specjalność. Działamy kompleksowo, żeby przywrócić podłodze dawny blask i urok. Od ponad 18 lat świadczymy profesjonalne usługi na rzecz klientów indywidualnych oraz biznesowych. Tak bogate doświadczenie to nasz atut, z którego jesteśmy dumni.

Jesteśmy pewni, że cyklinowanie podłogi z desek to doskonały pomysł i jeden z najlepszych sposobów na odświeżenie całego wnętrza. Drewniana podłoga wygląda doskonale, a przy tym ma optymalne właściwości termiczne. Jest przyjemna i ciepła w dotyku, tworzy przytulną aranżację i optycznie rozświetla pomieszczenie. Jeśli szukasz firmy, która pomoże Ci zadbać o podłogę wyłożoną tym materiałem, przyjrzyj się naszej ofercie dla mieszkańców województwa opolskiego.

Z usług MB Parkiet na cyklinowanie parkietów korzystają osoby, które nie chcą ponosić dużych kosztów ani trudów związanych z remontem. Jeśli zależy Ci na sprawnym i szybkim przeprowadzeniu prac, nasi fachowcy są do Twojej dyspozycji. Cyklinowanie podłóg przeprowadzamy metodą bezpyłową, korzystając ze sprawdzonych maszyn najlepszych światowych marek. Dzięki temu nie musisz martwić się o generalne sprzątanie mieszkania lub biura po remoncie. Wszystkie prace zostaną przeprowadzone na czas i z zachowaniem atrakcyjnej ceny.

Jak wykonujemy cyklinowanie podłogi?

Cyklinowanie podłogi drewnianej to precyzyjny i wieloetapowy proces, którego przeprowadzenie najlepiej pozostawić fachowcom z MB Parkiet. Konieczność zachowania odpowiednich standardów i starannego przeprowadzenie prac sprawia, że osoby niedoświadczone nie osiągną oczekiwanych rezultatów. Tym bardziej że jedynie fachowcy dysponują wysokiej jakości sprzętem.

Renowacja wykonana przez naszych parkieciarzy i cykliniarzy to przede wszystkim umiejętne szlifowanie parkietu. Cała powierzchnia podłogi musi zostać odpowiednio zeszlifowana, aby usunąć stare powłoki lakiernicze i warstwy drewna, które przez lata uległy zużyciu. Na tym etapie cyklinowanie mozaiki, parkietu lub deski przeprowadzamy z wykorzystaniem specjalnych cykliniarek. To maszyny bezpyłowe najlepszych firm (Lagler Hummel, Bona i Festool). Dobrze wiemy, jak dobrać granulat tarczy ściernych do charakterystyki podłogi.

Samo szlifowanie parkietu dzieli się na kilka etapów, mianowicie szlif zgrubny, wyrównawczy i wykończeniowy. Żeby nie zniszczyć drewna, koniecznie trzeba przestrzegać określonych reguł. Pomiędzy szlifowaniami na podłogę drewnianą nakładane są specjalne preparaty. Niektóre mają za zadanie usunąć ubytki (tzw. szpachla), inne zabezpieczają parkiet na kolejne lata, a jeszcze inne zapewniają doskonały efekt estetyczny.

Połączenie szlifowania, konserwacji i zabezpieczania parkietu wymaga sporej wiedzy i doświadczenia, a także pewnego rodzaju manualnej wprawy. Z tego powodu cyklinowanie desek i parkietu najlepiej pozostawić specjalistom z naszej firmy. Tym bardziej że wszystkie usługi świadczymy w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Ile razy można cyklinować podłogę?

Cyklinowanie podłogi drewnianej zwykle przeprowadza się raz na kilka lat, stosownie do jej rodzaju oraz gatunku drewna. Regularne cyklinowanie parkietów sprawia, że mają one wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Co więcej, odświeżone i polakierowane deski lub klepki zachowują niepowtarzalny wygląd, tworząc unikalną atmosferę w pomieszczeniu.

Jeśli podłoga nie ma widocznych śladów zużycia ani sporych ubytków, często wystarczy jednokrotna renowacja parkietu. Po zeszlifowaniu i oczyszczeniu powierzchni, specjaliści MB Parkiet nałożą nowy lakier, wosk albo impregnat, zależnie od gatunku zastosowanego na podłodze drewna. Jeśli parkiet jest mocno zniszczony, może się okazać, że potrzebnych będzie więcej niż jeden cykl renowacji. Z wyprzedzeniem poinformujemy Cię o koniecznych do wykonania pracach, abyś mógł podjąć odpowiednie decyzje.

Nie jesteś pewien, czy w Twoim domu, mieszkaniu lub biurze może być wykonane cyklinowanie podłóg? Zapytaj nas o to. Doświadczony fachowiec chętnie doradzi i podpowie, czy Twoja podłoga może przejść ten proces. Możesz też poprosić o wycenę – w MB Parkiet wycena jest zawsze za darmo!

Cyklinowanie podłogi – cena

Jeśli chodzi o koszt, cyklinowanie nie jest drogim zabiegiem. W MB Parkiet ceny za szlifowanie i renowację parkietu zawsze są bardzo atrakcyjne. Stawiamy na wszechstronność i dbamy o to, aby nasze usługi były dostępne dla każdego. Jeśli interesuje Cię zlecenie cyklinowania większych powierzchni lub należysz do grona stałych Klientów, możesz liczyć na atrakcyjne rabaty.

Cyklinowanie podłogi drewnianej to sposób na przywrócenie dawnej świetności parkietom, mozaice oraz deskom – zarówno z drewna krajowego, jak i egzotycznego. Dla mieszkańców województwa opolskiego przygotowaliśmy doskonałą ofertę, która wyprzedza konkurencję. Napisz lub zadzwoń, aby poznać wszystkie szczegóły. Umów się na wycenę i zobacz, jak niewielkim kosztem możesz zupełnie odmienić dowolne wnętrze.

Potrzebujesz pomocy?

Oferujemy atrakcyjne ceny i szybki czas realizacji zlecenia. Nowoczesne narzędzia i kompleksowa obsługa to kolejne z atutów MB PARKIET. Jeżeli zastanawiasz się jak przywrócić podłodze dawny blask, nasi fachowcy chętnie doradzą.

Zadzwoń