Renowacja schodów drewnianych, blatów i parapetów

Renowacja schodów i elementów drewnianych – MB Parkiet

Twoje schody, parapety lub blat wymagają odnowienia? Nasze usługi to między innymi profesjonalna renowacja schodów drewnianych i innych elementów wykonanych z tego pięknego materiału. Przywracamy drewnu pierwotny urok i zabezpieczamy je tak, aby służyło Twojej rodzinie przez kolejne długie lata. Renowacją i konserwacją drewna zajmujemy się już od ponad 18 lat. Gwarantujemy, że cała praca zostanie wykonana w terminie i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Renowacja starych schodów drewnianych jest sposobem na szybką i skuteczną metamorfozę wnętrza. Ponieważ schody to masywna i rzucająca się w oczy konstrukcja, ich odnowienie pozytywnie wpłynie na całą przestrzeń mieszkalną. Podobnie rzecz ma się w przypadku parapetów i blatów kuchennych. Choć mają nieporównanie mniejszą powierzchnię, ich estetyka odgrywa istotną rolę w każdym domu. Z MB Parkiet renowacja blatu kuchennego i parapetów jest łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Wystarczy zamówić wycenę, a następnie umówić się na konkretny termin z naszym fachowcem.

Przeprowadzamy renowacje schodów drewnianych nie tylko dla klientów indywidualnych. Jeśli Twoja firma korzysta z budynku, w którym znajduje się konstrukcja z drewna, warto zadbać o odpowiedni jej stan. W końcu pierwsze wrażenie robi się tylko raz. Kompleksowa renowacja starych schodów drewnianych sprawi, że wnętrze przestrzeni komercyjnej zmieni się nie do poznania. Pracownicy, klienci i kontrahenci będą pod wrażeniem.

Jak wykonujemy renowację blatów?

Odnowienie dębowego blatu to niedrogi, ale bardzo skuteczny sposób na odświeżenie wnętrza kuchni lub części jadalnej. Mimo wyjątkowych walorów estetycznych, drewno z czasem wymaga odpowiedniej konserwacji. Specjaliści MB Parkiet wykorzystują narzędzia oraz materiały ścierne renomowanych producentów, aby przeprowadzić prace szybko i precyzyjnie.

Renowacja blatu drewnianego to usługa, którą świadczymy w bardzo atrakcyjnej cenie. Podobnie jak odnowienie schodów, prace obejmują kilka etapów – począwszy od usunięcia zniszczonej warstwy, przez kilkukrotne szlifowanie i uzupełnianie ubytków, aż po nałożenie powłoki ochronnej i dekoracyjnej. Pracujemy ze wszystkimi rodzajami drewna, dlatego podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych realizacji. W każdym przypadku otrzymujesz gwarancję, że renowacja blatu kuchennego da doskonały efekt.

Jak wykonujemy renowację parapetu?

Jeśli w Twoim domu królują naturalne materiały, nasi fachowcy pomogą Ci o nie zadbać i przeprowadzić skuteczną odnowę oraz konserwację. Renowacja parapetu drewnianego to zadanie, które warto zlecić specjalistom. Użycie wysokiej klasy narzędzi oraz kilkunastoletnie doświadczenie sprawia, że w tej branży nie mamy sobie równych.

Renowacja elementu z drewna krajowego lub egzotycznego wymaga wstępnej oceny stanu parapetu oraz dopasowania planowanych prac do gatunku drewna. W swojej karierze zawodowej pracowaliśmy ze wszystkimi popularnymi odmianami, zarówno twardymi, jak i miękkimi. Jesteśmy w stanie dokładnie zeszlifować starą i uszkodzoną powłokę, uzupełnić ubytki, a następnie zakonserwować parapet. Z MB Parkiet masz pewność, że parapet odzyska dawny czar i znów będzie doskonałą ozdobą wnęki okiennej.

Ile kosztuje renowacja schodów?

Od początku swojego istnienia, nasza firma dostarcza najlepsze rozwiązania skrojone na każdą kieszeń. Z MB Parkiet możesz być spokojny o cenę naprawy i odnowy drewnianych elementów. Jeśli interesuje Cię renowacja starych schodów drewnianych, koszt zależy od kilku czynników, między innymi od rozmiarów konstrukcji i stopnia jej zniszczenia. Niekiedy na cenę usługi ma wpływ także gatunek drewna, szczególnie jeśli wymaga użycia nietypowych narzędzi lub preparatów chemicznych.

Bez względu na okoliczności, zawsze zapewniamy naszym Klientom pełne wsparcie. Podpowiemy, które rozwiązanie okaże się dla Ciebie najlepsze pod względem praktycznym i ekonomicznym. Skontaktuj się z nami, aby zamówić darmową wycenę i przeprowadzić skuteczną renowację drewnianych schodów, blatów lub parapetów.

Potrzebujesz pomocy?

Oferujemy atrakcyjne ceny i szybki czas realizacji zlecenia. Nowoczesne narzędzia i kompleksowa obsługa to kolejne z atutów MB PARKIET. Jeżeli zastanawiasz się jak przywrócić podłodze dawny blask, nasi fachowcy chętnie doradzą.

Zadzwon